Bioakustyka

Ludzie od wieków byli narażeni na choroby zakaźne. Z chwilą narodzin antybiotyków ogłoszono wielkie zwycięstwo i zapanowało przekonanie, że pokonano wszystkie choroby. Jak dzisiaj wiemy jest niestety coraz gorzej. Patogeny mutują i stają się coraz bardziej odporne na znane nam antybiotyki i terapie. Co w takim razie robić?

Odpowiedzią na to pytanie wydaje się być bioakustyka. Przy jej pomocy doprowadza się do rozpuszczenia bariery wykorzystywanej przez patogeny jako swoisty kamuflaż.
Właśnie dzięki tej metodzie z powodzeniem udało się nam zwalczyć wirusy, drożdżaki, bakterie, pasożyty.


Nasza metoda jest nowatorska, nie wymaga bezpośredniego kontaktu co oznacza oszczędność Państwa czasu i pieniędzy, z jednoczesnym zachowaniem najwyższej skuteczności. Aby móc z niej skorzystać potrzebujemy tylko zdjęcie, imię i nazwisko oraz datę i miejsce urodzenia. Na tej podstawie przygotujemy plik dźwiękowy do indywidualnego użytku w zaciszu własnego domu bez konieczności kosztownego i uciążliwego dojazdu.


W trosce o naszych klientów oferujemy również możliwość sprawdzenia całego organizmu pod kątem występowania patogenów i innych obciążeń . Więcej informacji tutaj.