Klienci o nas

 

Ania 

Błąkałam się po lekarzach i uzdrawiaczach różnej maści. Leki pomagały ale byłam po nich zakręcona i  nie byłam sobą. Uzdrawiacze - cóż , generalnie porażka , choć było kilka osób bardzo miłych - niestety nie pomogli. Zgłosiłam się z polecenia do Pani Magdy z problemami emocjonalnymi. Terapia zaordynowana prze urządzenie przyniosła efekt. Co prawda na początku nic nie odczuwałam, ale stosowałam się do wskazówek i z biegiem czasu  zaobserwowałam pozytywne zmiany. Jednak prawdziwą bombą było rodzinne spotkanie ,na którym wszyscy zobaczyli starą Anię sprzed 10 lat. Obecnie mój lekarz odstawił mi wszystkie leki jakie brałam przez ostatnie lata. Jestem bardzo szczęśliwa , że udało mi się znaleźć Panią Magdę i przyjęła mnie ona pod swoją opiekę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. 

 

Marek

W 2010 zdiagnozowano u mnie depresję. Leki , leki, i jeszcze raz leki. Moja przygoda z Quantec zaczęła się w 2014 roku ( trwa do dziś ) . Podczas terapii bywały chwile dobre i słabsze ale wiedziałem, że efekt będzie  . I jest i to jaki. Czuję się wyśmienicie, wróciłem do pracy i normalnego życia. Moja rodzina jest zachwycona, a to dla mnie jest najważniejsze. 

 

Beata

Moja bezsilność związana z utratą zdrowia , problemami rodzinnymi i finansowymi spowodowała ruinę w moim życiu. Nie wiedziałam co robić . I nagle moja teściowa ( za , którą wtedy nie przepadałam ) podała mi telefon do Pani Magdy. Nie mogłam uwierzyć, że można coś zrobić na odległość. Ale spróbowałam i żeby nie przedłużać powiem tak , była to najlepsza rzecz jak mnie spotkała w życiu . Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuję .