Quantec a fizyka kwantowa

 

Makrokosmos podlega prawom fizyki Newtona, natomiast w mikrokosmosie obowiązują prawa fizyki kwantowej.

Materia i nie materia

W fizyce kwantowej jest możliwe to czego nie możemy wyobrazić sobie w makrokosmosie. Cząsteczki mogą być równocześnie materią i falą, zatem jednocześnie materią i nie materią. Gdy ochłodzimy materię do temperatury  -273 stopni Celsjusza, atomy rozpuszczają się do przeźroczystego kondensatu Bosego- Einsteina. Materia może zmienić się w światło i odwrotnie, powiązanie jest przyczyną oddziaływania na odległość, a przypadek porządkuje chaos. Lista cudów,  albo  lepiej formułując zjawisk, które wydają nam się cudami jest długa.

To, co człowiek widzi, zależy zarówno od tego, na co patrzy, jak i od tego, co nauczył się dostrzegać w swym dotychczasowym doświadczeniu wizualnym i pojęciowym. T. S. Kuhn, „Struktura rewolucji naukowych”, r.3

Świadomość rządzi materią

Wielu naukowców trzyma się kurczowo praw rządzących w makrokosmosie i neguje fakt, że makrokosmos, którego doświadczamy i w którym żyjemy składa się z mikrocząstek. Czy to naprawdę jest takie nieprawdopodobne, że cząstki nie tracą wszystkich swoich cech i właściwości, gdy stają się częścią czegoś większego?  Obecny makrokosmos jest tylko jednym z możliwych przejawów mikrokosmosu, który to ze swoimi prawami fizyki kwantowej stanowi zasadę nadrzędną i błędem jest wierzyć tylko w to, co można w dosłownym znaczeniu uchwycić. Przecież to świadomość rządzi materią, a nie na odwrót.

Urządzenia kwantowe

Nasze urządzenia kwantowe działają na zasadzie praw panujących w mikrokosmosie oraz operują na płaszczyźnie  zwanej świadomością. Fakt, że niektóre możliwości zastosowania fizyki kwantowej wydają się graniczyć z cudami lub magią, nie ma z nimi nic wspólnego, lecz jest po prostu konsekwencją zadziwiającego świata fizyki kwantowej.

CZY TO DZIAŁA CZY NIE, NIE JEST JUŻ ŻADNĄ SPRAWĄ WIARY- UDOWODNIŁY TO TEORIE I  BADANIA Z ZAKRESU FIZYKI KWANTOWEJ. Są  to prawa przez naukę oficjalnie zatwierdzone, z którymi się już nie dyskutuje, są one faktem […] Peter-Raphael von Buengner.

Urządzenie jest zbudowane tak, by symulowało system biologiczny. Wykorzystano zjawisko powiązania fotonów bliźniaczych: jednego na zdjęciu, drugiego w obiekcie fotografowanym. ‚Bliźniaki’, niezależnie od odległości, mają ze sobą bardzo silną więź, umożliwiającą natychmiastowy przepływ informacji (paradoks Einsteina-Podolskiego-Rosena).