Przykłady zastosowań

Monika

Bardzo dziękuję za pomoc przy zwalczeniu grypy. Była bardzo oporna ale terapia uchroniła nas przed poważnymi komplikacjami. Pani wiedza, doświadczenie, pomoc i zaangażowanie jest niesamowite. Jesteśmy zdrowi.

Michał

Jak to mówią katar leczony to 7 dni, a nieleczony cały tydzień. Terapia u Pani pomogła mi usunąć katar, która miałem przez lata. Lekarzom prawie się udało. Jak to mówią w reklamie, prawie robi wielką różnicę.

Magda

Pani terapie na podniesienie odporności są bardzo efektywne. Ja i moja rodzina jesteśmy zdrowi po raz pierwszy od wielu lat, choć sezon grypowy w pełni. Super, dzięki.

Joanna

Moja córeczka i ja miałyśmy kilka razy w roku infekcje górnych dróg oddechowych. Na dłuższą metę leki nie dawały rady. Terapia u Pani uwolniła nas od tego problemu. Jesteśmy zdrowe. Bardzo Pani dziękuję.

Piotr

Z zatokami walczyłem 6 lat. Punkcje, płukania i masa leków. Chwilowe poprawy. Nic trwałego. Terapia u Pani była długa ale rezultaty super. Już zapisałem całą swoja rodzinę. Polecam każdemu kogo spotkam.

Paweł

Urodziłem się ze słabo działającym układem immunologicznym. Jak pamiętam miałem problemy zdrowotne, głównie górne i dolne drogi oddechowe. Moja mama zapisała mnie do Pani. Jestem już pełnoletni . O chorobach zapomniałem. Mogę aktywnie żyć i uprawiać sport. Po prostu super.

Monika

Dziękuję za pomoc w zmianie postrzegania siebie jak i otaczającego świata. Indywidualne sesje z Panią dały mi więcej niż wielomiesięczna terapia z psychologiem. Dziękuję bardzo.

Marek

Dziękuję za pomoc w utrzymaniu firmy. Gdyby nie Pani, już był bym na zasiłku. Firma wreszcie przynosi zysk. Moja rodzina i ja jesteśmy bardzo wdzięczni.

Paweł

Nie mogłem sprzedać domu i samochodu przez długi czas. Po uruchomieniu terapii, po kilku miesiącach zjawili się kupcy. Sprzedałem za kwotę jaką chciałem. Dzięki

Maryla

Miałam kłopot z zachowaniem i nauką moich dzieci. Agresja, nieposłuszeństwo, nie chciały się uczyć. Pani sprawiła, że odzyskałam swoje dzieci z powrotem. Nie wiem jak mam dziękować.

Krzysztof

Terapia u Pani uwolniła mnie od wieloletnich problemów gastrycznych. Dziękuję.

Piotr

Od urodzenia byłem chorowity. A to angina, katar, oskrzela, żołądek, zaparcia. Moja żona jest u Pani w terapii i za jej namową, ja też się zapisałem. Od pięciu lat na nic nie chorujemy, do lekarza chodzimy po skierowania na kontrolne badania. Jesteśmy Pani bardzo wdzięczni.

Mariola

Do egzaminu na prawo jazdy podchodziła kilka razy. Za każdym razem stres uniemożliwiał mi jego dokończenie. Po namowie przyjaciółki, która korzysta z Pani usług zastałam Pani klientem. Sesje indywidualne i uruchomienie terapii spowodowało, że egzamin przebiegł bez problemów, zdałam. Super. Wielkie dzięki

Michał

Problemy rodzinne, nieporozumienia w domu, ciche dni. Moja mama dała mi kontakt do Pani. Praca z Panią pozwoliła mi zrozumieć co muszę zmienić, poprawić, na co zwrócić uwagę. Aktualnie jesteśmy bardzo szczęśliwi. Wszystko jest ok. Dziękuję bardzo

Jola

Jestem w terapii 9 lat, mój mąż 5. Nasze zdrowie diametralnie się poprawiło, nasze wzajemne relacje są super. Zamiast marnować czas w kolejkach do lekarzy nareszcie mamy czas dla siebie. Dziękujemy i prosimy o wiele, wiele więcej.

Zbyszek

Od kilku lat szukałem drugiej połówki. Słabo mi szło. Same rozczarowania. Rezultatem pracy z Panią jest moje małżeństwo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Dziękujemy bardzo

Hania

Miałam poważne problemy zdrowotne. Lekarze wydawali sprzeczne diagnozy. Pani zwróciła uwagę na coś, co zostało przeoczone i zbagatelizowane. Terapia doprowadziła mnie do wyzdrowienia. Dziękuję bardzo.

Piotr

Pojawiły się dziwne zmiany skórne, kaszel i bóle brzucha. Lekarze dali leki ale po nich nic lepiej. Zasugerowała Pani odrobaczenie, usunięcie wirusów i oczyszczenie organizmu. Jestem jeszcze w trakcie terapii, skóra jest już ok, kaszel minął, bóle brzucha też. Po prostu niesamowite. Dzięki bardzo

Zosia

Od wielu lat szukałam kogoś kto pomoże mi w przekodowaniu mojej podświadomości i usunięcia moich fobii. Praca z Panią zrobiła ze mnie nową Zosię. Efekty są niesamowite. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

Marek

Byłem sceptyczny ale moi znajomi są bardzo zadowoleni z terapii u Pani. Ja nie ogarniałem i przyznaję, że nie ogarniam jak ale efekty są. I to jest najważniejsze. Dziękuję za już i proszę o więcej.

Paweł

Miałem kłopoty z samym sobą. Brak samoakceptacji, poczucia własnej wartości i mnóstwo złych programów. Praktycznie problemy we wszystkich dziedzinach życia. Odbyłem mnóstwo szkoleń, wysłuchałem dziesiątki godzin nagrań, obejrzałem setki filmów i nic. No właśnie nic. Dopiero praca z Panią pokazała mi, że można coś zmienić. Część moich programów została nadpisana, reszta jeszcze czeka ale już wiem, że można. To dodaje skrzydeł. Dziękuję bardzo.

Ewa

Od wielu lat miałam gigantyczne migreny. Jak się zaczynało to byłam wyłączona na dwa, trzy dni z życia. Po prostu koszmar. Kontakt do Pani dała mi moja mama, jej Pani też pomogła. Od sześciu miesięcy nie wiem co to migrena. Wielkie dzięki

Mirosław

Przez wiele lat cierpiałem na bóle w różnych częściach ciała. Myślałem, że to pasożyty lub inne świństwa. Uwolniła mnie Pani od nich. Znowu jestem aktywny fizycznie. Bardzo Pani dziękuję.

Beata

Wiele lat wyrzeczeń, głodzenie się, dietetycy i ciągłe patrzenie na wagę. Efekty mizerne. Dopiero Pani pokazała mi, że, moja dieta jest nieprawidłowo zestawiona, że suplementy jakie przyjmowałam w większości się nie przyswajają i obciążają mój organizm. Waga w dół, przestałam się głodzić i wydawać bez sensu pieniądze na suplementy. Pani działa cuda. Dziękuję

Robert

Kupiłem piękną działkę na dom. Postawiłem go, wprowadziliśmy się. I zaczął się problem ze snem. Myślałem, że żyły ale czysto. Potem pole geopatyczne ale też ok. Sprawdziłem wszystko i nic. Mój klient przekazał kontakt do Pani Magdy. Okazało się, że materiały wykończeniowe wydzielały toksyczne opary. Bolało ale zmieniłem. Wszyscy śpimy jak susły. Gdyby nie Pani nie wiem jak to by się skończyło. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Tomek

Mój ukochany piesek zachorował. Weterynarz zbadał, dał leki, jak każdy lekarz. Słaba poprawa. Zmiana leków i znowu słabo. Pani w poczekalni, która czekała na obcięcie pazurków u Pusi dała namiar na Panią Magdę. Włączyliśmy terapie uzupełniającą. Efekt? Pełne wyzdrowienie. Byłem tak ciekaw, że sam zdecydowałem się na włączenie. Efekt? Po kilku miesiącach zapomniałem o bieżących problemach ze zdrowiem. Sceptyczna żona też się podłączyła. Efekt? Nie chce słyszeć żebyśmy się odłączyli. Inny świat. Chapeau bas

Piotr

Od małego miałem problemy ze stawami, bolały i puchły. Różne terapie, leki, uzdrowiska. Stać mnie to jeżdżę po całym świecie. Poprawa na kilka, kilkanaście miesięcy. Moja znajoma mieszkająca w Stanach, u której byłem z wizytą poleciła mi Panią Magdę. Różne rzeczy widziałem ale to było dla nie dziwne. Uruchomiłem programy, kilka sesji indywidualnych i nagle stało się coś czego nie rozumiem. Najpierw pół roku, potem rok, dwa, trzy lata bez problemów! Teraz pięć! Nie ma opcji abym zrezygnował z terapii.

Malwina

Od wielu lat korzystam z pomocy Pani Madzi przy ochronie moich dzieci. Począwszy od detoksu po sczepieniach po pomoc w nagłych wypadkach. Nie wiem jak mogłam wcześniej żyć bez takiej pomocnej dłoni. Jeśli jest ci drogie zdrowie twoje i najbliższych, nie zastanawiaj się. Naprawdę warto.

Mirka

Mam plantację malin. Od momentu uruchomienia programów moje zbiory są większe, rośliny bardziej odporne. Sąsiedzi pytają co robię? Ja w odpowiedzi daję kontakt do Pani Magdy. No i oczywiście cała nasza rodzina też jest w terapii i choroby nas omijają szerokim łukiem.

Zofia

Dziękuję za zaopiekowanie się moim synem. Kacperek rośnie jak na drożdżach, zdrowy, uśmiechnięty. Brak powikłań po szczepieniach, a tego bałam się bardzo. Wiadomo, każda matka chce dla swoich dzieci jak najlepiej, a ja byłam przerażona tym co inne mamy opowiadają. Bardzo dziękuję

Ania

Byliśmy z mężem w separacji. Między nami źle się układało. Cierpieliśmy my i niestety nasze dzieci. Terapia uwolniła nas od naszych problemów. Jesteśmy znowu kochającą się i szczęśliwą rodziną. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.

Marek

Moje egzaminy przebiegły koncertowo. Moja rodzina nie chciał uwierzyć w rezultat. Super sprawa.

Beata

Po diagnozie lekarskiej, depresja, wielki dół. Długie leczenie, remisja. Czułam się super. Niestety nastąpił nawrót. Zaczęłam szukać terapii wspomagającej. Moi lekarze nie chcieli wierzyć, że można inaczej. A można i to z bardzo dobrym rezultatem. Czuję się wspaniale. W wynikach badaniach czysto, żadnych ognisk. Hurra znowu żyję.

Helena

Z boreliozą żyłam ponad 20 lat. Była i za chwilę jej nie było – tak mówiły badania. Taka zabawa w chowanego. Dopiero po terapii u Pani zniknęła na dobre. Jestem zdrowa. Bardzo, bardzo dziękuje.

Maria

Weszłam w menopauzę. Nie chciałam terapii hormonalnej, za dużo skutków ubocznych . Przyjaciółka skierowała mnie do Pani. Jestem żywym przykładem, że da się bez chemii. Czuję się bardzo dobrze, jestem nadal aktywna.

Paweł

Po śmierci żony nie wiedziałem jak dalej żyć. Pani pokazała mi jak, że warto. Sesje z Panią uratowały mi życie.

Janusz

Od wielu lat chorowałem na cukrzycę. Dieta, insulina, mierzenie poziomu cukru ,ciągłe pilnowanie się. Terapia spowodowała cofnięcie się choroby. Lekarze nie dali wiary, stwierdzili, że nastąpiła samoistna remisja. Żyję normalnym życiem. Dziękuję.

Łukasz

Przez lata całe moja aktywność była ograniczona. Ciągle byłem zmęczony. Terapia uwolniła mnie od tego. Jestem znowu aktywny, mam siłę do życia i działania. Życie jest piękne.

Asia

Zmiany w moich piersiach po prostu zniknęły. Znowu czuję się atrakcyjna i kochana. Dziękuję Pani Madziu.

Katarzyna

Mam 35 lat i od około pięciu lat miałam problemy ze stawami oraz zaczęły pojawiać się u mnie tiki nerwowe. Diagnozą lekarską nie przejęłam się zbytnio , to tylko borelioza proszę się nie przejmować, powiedział lekarz i zaordynował antybiotyki. Jak się okazało nie była to prosta sprawa. Po kilku seriach miałam dosyć, zaczęłam szukać innych rozwiązań. Na początku trafiłam na biorezonans. Wydawało mi się, że to strzał w dziesiątkę. Niestety po okresie polepszenia nastąpiło pogorszenie i tak kilka razy. Szukałam dalej rozwiązania mojego problemu i znalazłam kontakt do Pani Madzi. Pracuje ona wykorzystując własną metodę. Pomyślałam spróbuję. Od półtora roku nie boli, tików brak. Na badaniach wyniki ok. Cóż więcej pisać bardzo, bardzo dziękuję.

Małgorzata

Zaczęło się niewinnie, biegunki, wzdęcia, osłabienie, utrata wagi. Lekarska nie wiedzieli co mi jest, a ja czułam się coraz gorzej, brakowało mi sił do normalnego funkcjonowania. Do tego pojawiła się depresja. Kilka pobytów w szpitalach, leki, restrykcyjna dieta. Nie mogłam patrzeć na swoje ciało w lustrze, chuda, cienie pod oczami, po postu koszmar. Od znajomej usłyszałam o Pani Magdzie. Pierwsze wrażenie, ekstra. Ogrom wiedzy ale również empatii. Przyznam się , że wcześniej nikogo takiego nie spotkałam. Po rozmowie z nią uwierzyłam, że mogę być zdrowa i normalnie żyć. Nie będę się rozpisywać co i jak. Najważniejszy efekt – przytyłam, znowu nabrałam kobiecych kształtów, w szpitalu nie byłam ponad dwa lata, wzdęć i biegunek brak, powróciły chęci do życia i działania. Pani Magdzie jestem ogromnie wdzięczą. Brak mi słów aby wyrazić co czuję.

Marek

Nie wiedziałem jak rozpocząć ale od początku. Dobra praca, dobry wóz, mieszkanie, żona, dwójka wspaniałych dzieci. Uwielbiałem dobrze i dużo zjeść. Praktycznie bezstresowe życie. Aż tu nagle nie wiadomo kiedy na wadze 110 kg. Pomyślałem, spoko, tylko kilka kilo za dużo. Po kilku miesiącach 120kg , potem 130 kg. I zaczęły się problemy zdrowotne, kolana, kręgosłup, cukrzyca itd. Wziąłem się za siebie , ćwiczenia, dieta. Efekt – minus 10 kg. Trochę mało ale pomyślałem, że na początek wystarczy i jest ok. Po kilku miesiącach znowu 140 kg. Nie będę zanudzać, było tak kilka razy. Poddałem się, nie widziałem co robić, próbowałem najlepszych diet, najlepszych suplementów , najlepszych ćwiczeń i nic. Spiąłem się jeszcze raz – motywacja to zjazd szkolny. Wiadomo, każdy chce wyglądać jak najlepiej. Na zjeździe spotykam kumpla, nie widziałem go od zakończenia szkoły. Zawsze był duży , teraz norma. Pytam się co zrobił, że tak wygląda. Jego opowieść prawie jak moja, chudnie, tyje, chudnie, tyje i tak w kółko. Jego żona podała mu namiar na Panią Magdę. Okazało się, że jak mieli problemy w związku zwróciła się do niej o pomoc ze znakomitym rezultatem – mają też dwoje dzieci. Opowiadał, że było ciężko ale efekt jest. Najważniejsze, że waga stoi od dwóch lat. Zapytałem jaka to metoda. Odpowiedział, że każdy ma indywidualną terapię i jeśli będę się słuchał to będzie efekt. Pomyślałem, ok zadzwonię , co mam do stracenia. Efekt – ważę 100 kg , problemy zdrowotne zniknęły. Moja żona zachwycona , ja oczywiście też. Przy okazji też udało się zharmonizować nasze małżeństwo czego efektem jest trzecie dziecko. Super, zawsze chciałem mieć dużo dzieci. Dzieciaki oczywiście też w terapii u Pani Magdy. Jesteśmy zdrową i kochającą się rodziną. Każdemu kto narzeka daję kontakt do Pani Magdy – reklamacji brak. Dzięki i wszystkiego najlepszego.

Maria

Byłam na rozdrożu, nie wiedziałam co dalej zrobić ze swoim życiem. Wszystko przestało mnie cieszyć, zaczęłam unikać ludzi. W domu siedziałam w ciszy i nic nie robiłam. Moja mama wyciągnęła mnie do lekarza, depresja. Dostałam leki i świat znowu zaczął wyglądać kolorowo, wróciłam do żywych. Po kilku latach zaczęły się problemy kardiologiczne. Do tego dołączyła się wątroba. Co jest pomyślałam. Lekarze mówili, że to wynik mojego sposobu życia. Nie uwierzyłam. Przeglądając internet przeczytałam artykuł o możliwych skutkach ubocznych leków jakie brałam. Przyznam się szczerze, że nigdy nie czytałam ulotek dołączonych do leków. Po artykule poczułam jak świat usuwa się mi spod nóg. Wszystkie moje problemy były związane z lekami jakie brałam. Jak tu żyć bez leków i normalnie funkcjonować? Zaczęłam szukać innych opcji. Przeszłam kilka szkoleń z samorozwoju i na jednych z nich usłyszałam o Pani Magdzie. Zadzwoniłam i zaczęłyśmy terapię. Terapia składała się z kilku programów biorezonansu kwantowego oraz sesji indywidualnych. Po około dwóch latach lekarz odstawił mi wszystkie leki. Zdrowie powróciło do formy z okresu przed zażywaniem leków. Jestem normalną, zdrową, uśmiechniętą i szczęśliwą osobą. Dzięki Pani już wiem co chcę robić w życiu. Pokazała mi ona, że nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo serdecznie dziękuję.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji