Totalna biologia (Recall healing)

Jednymi z głównych problemów współczesnej cywilizacji jest wszechobecny pośpiech, co przekłada się na ogromną popularność wyrobów instant. Wydaje się, że ma to również wpływ na nasze życie, w którym głównie reagujemy zgodnie z wyuczonymi schematami zachowując określony sposób postępowania. Pośpiech powoduje, że nie mamy czasu na zastanawianie się nad naszym życiem, nad tym co nas spotyka. W związku z tym nie rozwiązujemy problemów na bieżąco, odkładamy je na później, bo tak jest łatwiej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń, napisz na WhatsApp lub wyślij wiadomość na podany niżej adres mailowy, na Twoją wiadomość odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

Zadzwoń

667 627 007 lub 531 760 007

Totalna biologia

Schematy pozwalają nam niejako zrzucić odpowiedzialność za nasze życie i zdrowie na innych, bo przecież ja się na tym nie znam, nie mam czasu się tym zająć. A przecież każdy z nas ma ni mniej, ni więcej 24 godziny i to od nas zależy na czym skupimy swoją uwagę oraz ile czasu na to poświęcimy. Niestety codzienne problemy rodzinne, zawodowe społeczne skłaniają nas ku temu, że stwierdzenie “prawdopodobnie inni wiedzą lepiej” dlatego, że studiowali i kształcili się w danej dziedzinie, są specjalistami oraz nierzadko autorytetami na skalę światową, jest prawdziwe. Takie postępowanie ma swoje uzasadnienie i sens, ponieważ gdy np. zachorujemy to prawdopodobnie skorzystamy z konwencjonalnych metod leczenia i pójdziemy do lekarza, a nie zaczniemy przecież studiować medycyny. Gdy potrzebujemy porady prawnej pójdziemy do prawnika, a nie zaczniemy studiować prawa, itd. Efektem tego jest wygodne i w miarę komfortowe życie, ale niestety uzależniamy się od innych, ponieważ bardzo często tracimy zdolność samodzielnego podejmowania decyzji, bo przecież inni wiedzą lepiej.

Z punktu widzenia kognitywistyki, nauki zajmującej się obserwacją jak również analizą działania naszego mózgu, umysłu oraz zmysłów, nasze mózgi magnetyzują się dominująca myślą. Powoduje to przyciąganie do naszego życia określone zdarzeń, które są odpowiedzią na nasze świadome i nieświadome pragnienia. Natura utrzymuje balans, czyli równowagę czego najważniejszym efektem jest utrzymanie organizmu przy życiu oraz zapewnienie przetrwania wśród istniejących warunków. Przede wszystkim musimy pamiętać, że w przyrodzie nie występuje pojęcie dobra i zła. Dlatego też mózg przerzuca wstrząs emocjonalny do naszej podświadomości, co jest przykładem doskonałego przystosowania organizmu do tego, aby przetrwać dając nam czas na jego rozwiązanie. Choroba jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu i w odpowiednim czasie uruchomienia procesu zdrowienia.

Gdyby nasz mózg nie przesunął by tego konfliktu nie bylibyśmy w stanie normalnie funkcjonować. I tak na przykład, jeśli przeżyliśmy poważny konflikt emocjonalny to z punktu widzenia totalnej biologii, jeśli nie przepracujemy tej traumy, nie znajdziemy rozwiązania od razu to zostanie on przekierowany do naszej podświadomości. Ma to swoje dobre strony, ponieważ zaczynamy wieść prawie normalne życie, nie rozpamiętując tego cały czas. Niestety to przesunięcie aktywujące konflikt biologiczny prawdopodobnie doprowadzi do wystąpienia poważnych chorób np. depresji. W takim przypadku medycyna konwencjonalna najczęściej zaleca terapię farmakologiczną, a przecież w znakomitej większości przypadków można pomóc wykorzystując jak narzędzie totalną biologię.

Co to jest totalna biologia?

Totalna biologia organizmów żywych jest nowym spojrzeniem na zdrowie i życie pozwalające nam zrozumieć z biologicznego punktu widzenia czym tak na prawdę jesteśmy. Totalna biologia uwzględnia powiązania pomiędzy naszym mózgiem, świadomością i podświadomością, a chorobami oraz różnymi zdarzeniami jakie spotykają nas w naszym życiu. Jest to połączenie biologii i psychologii pozwalające zmienić nasz sposób myślenia na temat wzajemnych oddziaływań i powiązań procesów biologicznych z psychicznymi. Wskazuje ona również na połączenie problemów, które są przenoszone pokoleniowo oraz jak ich dekodowanie biologiczne wpływa na życie nasze i naszych bliskich. Z punktu widzenia totalnej biologii wydarzenia przenoszone pokoleniowo rzutują i w dużej mierze uzupełniają teorię chorób genetycznych. Są one swego rodzaju przystosowaniem organizmu do przetrwania, jeśli oczywiście zaistnieją określone okoliczności, które zostaną odebrane i odpowiednio zinterpretowane przez nasz podświadomy i świadomy umysł.

Według totalnej biologii choroby i inne dolegliwości mają swój początek przyczynowo skutkowy w naszej głowie, jak również mogą być też przenoszone pokoleniowo. Są one, jak gdyby informacją o problemach i zdarzeniach jakich doświadczamy ze strony otaczającego nas świata. Mózg wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie przerzuca problemy związane z traumatyczną sytuacją do naszej podświadomości, co prowadzi do zapisu go w konkretnej tkance w naszym ciele.

I właśnie to przesunięcie to jest ten moment, w którym zaczynają się uaktywniać określone procesy w naszym organizmie prowadzące z czasem, po wielu latach do dysfunkcji oraz różnego rodzaju chorób. Choroby często są spowodowane przez wydaje się nam małe niepozorne problemy. Jednakże, jeśli trauma, konflikt, problem jest przeżywany ciągle, to jak przysłowiowa kropelka po kropelce napełnia dzban, z którego z czasem zaczyna się wylewać. Jeśli nie uda nam się tego przepracować to zostanie to przeniesione na ciało fizyczne wywołując chorobę.

Nasze wszystkie choroby są manifestacją wewnętrznych konfliktów jakich codziennie doświadczamy wewnątrz naszych umysłów. Aby w pełni wyzdrowieć powinniśmy odszukać i zneutralizować dany konflikt. W totalnej biologii konfliktem będziemy nazywać stan, w którym nastąpił wzrost poziomu stresu ponad naszą normę w związku z trudną, dramatyczną lub traumatyczną sytuacją życiową. Najczęściej taki stan jest automatycznie zapisywany w naszej podświadomości, ponieważ nasz mózg to nasz strażnik i zrobi wszystko abyśmy przetrwali. W związku z tym dostajemy czas na rozwiązanie tej traumatycznej sytuacji, ale jeśli tego nie zrobimy to zamanifestuje się ona jako nasza choroba, często nieuleczalna dla medycyny akademickiej.

W totalnej biologii każda część mózgu jest odpowiedzialna za inny rodzaj tkanki co przekłada się na różnego rodzaje chorób. Dla naszego mózgu każda choroba, każda dolegliwość jest w danym momencie najlepszym rozwiązaniem, aby utrzymać nas przy życiu. Musimy pamiętać, że utrzymanie nas przy życiu to najważniejsze zadanie naszego biologicznego mózgu i w związku z tym realizuje on to zadanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Pracuje nieustannie i zrobi wszystko abyśmy przetrwali. Dla naszego mózgu nie ma znaczenia czy będziemy mieć jedną nerkę, jedno płuco, część wątroby, itp. Reasumując najważniejsze jest przetrwanie i nasz mózg robi to z sposób perfekcyjny.

Totalna biologia – jak rozwiązujemy konflikt poprzez terapię Quantec?

Dziecko doświadcza wszystkich problemów rodziców jakby były jego własnymi co skutkuje tym, że psychologiczne konflikty rodziców stają się biologicznymi konfliktami dziecka będąc nie tylko pozornym problemem w dorosłym życiu. Jeśli rodzice mieli jakieś marzenia, dziecko realizuje je poprzez swoje zachowanie. Gdy dziecko kończy pierwszy roczek, jego mózg mówi, żyję, czyli to czego do tej pory się nauczyłem się jest ok i mogę powtarzać to przez całe życie. Mózg robi zapis holograficzny wszystkiego co się zdarzyło w tym okresie i będziemy to przez całe życie powtarzać do momentu, aż rodzice wyjawią nam coś co spowoduje przerwanie tego cyklu. Koncepcja totalnej biologii zakłada, że cykl ten powtarza się na wszystkich naszych płaszczyznach tzn. ciele fizycznym, mózgu automatycznym i psyche (umysł, myśli, emocje, poglądy, decyzje itd.). Psyche gromadzi wszystkie potrzebne informacje, umysł poddaje je analizie, mózg ma za zadanie wydawać polecenia, a ciało je wykonuje. Jeśli doświadczamy jakiegoś konfliktu, traumy to choroba jest najlepszym w tym momencie rozwiązaniem jakie wybrał mózg do tego, aby jak najdłużej pozostać przy życiu.

Za pośrednictwem Quantec możemy odnaleźć przyczyny chorób, konfliktów oraz modelować wszystkie poziomy naszej świadomości, które materializują się poprzez nasze myśli, słowa, czyny, emocje. Możemy zmieniać i praktycznie dowolnie kształtować nasze pole biologiczne wraz z polem morficznym. To przekłada się na zmianę naszego pola energetycznego, sposobu myślenia oraz naszego zachowania. Zmiany jakie zachodzą na wszystkich płaszczyznach są zmianami harmonijnymi, dopasowanymi do naszego aktualnego stanu i przede wszystkim prowadzącymi nas do zamierzonego celu. Jest to doskonała metoda uzupełniająca terapię totalnej biologii pomagająca rozwiązywać nawet najtrudniejsze konflikty, a przede wszystkim wspomagająca odzyskanie zdrowia i podniesienie komfortu życia naszego i naszych najbliższych.

Totalna biologia – indeks chorób

Dramatyczny i niespodziewany wstrząs, głęboka strata mogą prowadzić do poważnej choroby. Mamy do czynienia z poczuciem niebezpieczeństwa porównywalnym do widma nadciągającej śmierci. Mózg przeszukuje swoją pamięć, żeby znaleźć jak najszybciej rozwiązanie. Stąd ludzie opisują, że w krytycznej chwili widzą przed oczami całe swoje życie. Mózg poszukuje rozwiązania, sprawdza czy dana sytuacja już miała miejsce w życiu i jakie rozwiązanie zapewniło przetrwanie. W zależności od natężenia wewnętrznego odczucia krytycznej sytuacji tworzy się tak zwany klucz, który otwiera konkretny narząd na chorobę, to właśnie ten program w rzeczywistości stanowi o rodzaju choroby i jej nasileniu.

I tak na przykład:

 • poczucie wstydu i całkowitego pozbawienia wartości we własnej rodzinie jest odpowiednikiem programu białaczki.
 • poczucie stresu związanego z utratą własnego terytorium (mój dom, mój samochód, moja żona, mój mąż, moja firma, mój zwierzak, moje…) jest programem, który obciąża serce.
 • poczucie strachu przed zagrożeniem lub obawa związana z czymś „śmierdzącym” na zasadzie to mi źle pachnie lub chcę pozbyć się tego „smrodu” w sensie tego intruza lub tu jest śmierdząca niejasna atmosfera to program, który obciąża zatoki
 • poczucie wymuszonego ruchu na zasadzie nie chce tam pójść, ale muszę, lub nie mogę pójść a chciałabym lub z konfliktem seksualnym na zasadzie „partner chce dziś a ja nie chcę” czyli dosłownie czegoś nie chcę, ale muszę to zrobić to program, który może aktywować chorobę o nazwie rwa kulszowa.
 • poczucie pośpiechu by móc się szybciej wydostać z zagrożenia, dojść do celu, program, że wszystko muszę robić z dużą prędkością powoduje, że tarczyca przyśpiesza
 • poczucie, że konflikt trwa zbyt długo, że czas zbyt szybko płynie w sytuacji stresującej i zagrażającej, poczucie, że muszę zwolnić, że mam ogrom rzeczy do zrobienia i nie podołam to program, który powoduje, że tarczyca zwalnia
 • poczucie uciążliwości lub sporu, który jest bardzo ciężko strawić wpływa na jelita
 • poczucie ogromnej presji otoczenia, której ulegamy, co w konsekwencji wzbudza w nas ogromny gniew i wściekłość na siebie powiązane są z zapaleniem uchyłka jelita grubego
 • poczucie rozłąki z kimś lub czymś powiązane jest z programem, w którym cierpi skóra, dwa konflikty oddzielenia od kogoś lub wymuszony kontakt z kimś powoduje, że na skórze pojawia się łuszczyca
 • poczucie trudnej, brudnej sprawy, której nie mogę strawić a chcę jak najszybciej pozbyć się kłopotów to program, który wywołuje gazy jelitowe
 • poczucie konfliktu tożsamości połączonego z rodowodem, najczęściej wiąże się z ojcem na zasadzie czy mój ojciec jest rzeczywiście moim ojcem? kim ja jestem dla mojej rodziny? oraz trudna sytuacja, której chce się pozbyć, ale ona nadal pozostaje we mnie wpływa na hemoroidy.
 • poczucie utraty kontroli, obrona przed rozpaczą i cierpieniem to złość/agresja.
 • poczucie, że muszę spowolnić za wszelką cenę czas a tym samym zdobyć go więcej to program uaktywniający chorobę Hashimoto. Automatyczny mózg niszczy tarczycę, która jest powiązana z prędkością.

Reasumując sytuacja, która się wydarzyła będąc pozornym problemem dla jednego, drugiemu może wywrócić całe dotychczasowe życie. Nie ma znaczenia co to jest, tylko jak żywy organizm zareaguje w konkretnym przypadku.

Zalety Totalnej biologii

Zaobserwowano, że terapia przeprowadzana tylko na poziomie fizycznym nie daje trwałych pozytywnych rezultatów. Terapia totalnej biologii przyśpiesza oraz utrwala efekty innych terapii, bardzo często prowadząc do pełnego powrotu do zdrowia niedostępnego przy wykorzystaniu innej metody leczenia. W totalnej biologii zajmujemy się psychicznymi oraz pokoleniowymi obciążeniami, które wywołują określone typy chorób. Nasze choroby to przejaw konfliktów jakich codziennie doświadczamy w naszym umyśle oraz w naszej wewnętrznej istocie. Jeżeli przeprowadzimy terapię totalnej biologii w zgodzie z naszym sumieniem, nie oszukując siebie samego to efekty będą imponujące, często natychmiastowe.

Lista zalet terapii totalnej biologii jest bardzo obszerna. Najważniejsze zalety to min.:

 • możemy wyleczyć się praktycznie z każdej choroby bez konieczności obciążania naszego organizmu dodatkowymi terapiami oraz lekami chemicznymi lub bardzo je ograniczyć,
 • po całkowitym rozwiązaniu konfliktu efektem terapii będzie ustąpienie choroby wraz z objawami towarzyszącymi,
 • terapia jest dostępna dla każdego, bez względu na wiek, płeć, rasę, kolor skóry czy też wyznanie,
 • pracujemy we własnym tempie, często w zaciszu własnego domu,
 • jeżeli naszym problemem są np. programy rodzinne, trauma dziadka itp. to mamy niepowtarzalną okazję zapoznać się z naszą genealogią i w związku z tym otrzymujemy możliwość odnowienia lub też nawiązania więzi rodzinnych,

Podczas terapii odkrywamy swoje wewnętrzne ja, co prowadzi nas do lepszego samo zrozumienia i samoakceptacji. To z kolei pomaga nam w zharmonizowaniu naszego życia na każdej płaszczyźnie i osiągnięciu spokoju ducha. Bardzo często odnajdujemy swoją drogę co przekłada się na spokojne, pełne dobrobytu, miłości i szczęścia życie nasze i naszych najbliższych.

Czy totalna biologia jest szkodliwa?

Nie jest znany negatywny wpływ totalnej biologii. Czy uświadomienie sobie własnych emocji może być błędem? Czy może być szkodliwe? Wiele szkół duchowych uczy oczyszczania z emocji w taki czy inny sposób. Uświadomienie sobie konkretnej emocji, którą trzymamy, której nie potrafimy wyrzucić, którą nosimy niczym krzyż na ramionach przez lata, której nie potrafimy odpuścić prowadzi wcześniej czy później do obciążenia ciała na gruncie fizycznym. Wydaje się, że jeśli nie rozwiążemy danego problemu, to zamanifestuje się on chorobą oraz dysfunkcją określonej części ciała i naszych narządów wewnętrznych. To my na własne życzenie obciążamy nasz organizm dlatego, że najczęściej nie wiemy jaką krzywdę nieumyślnie sobie wyrządzamy. Terapia przy wykorzystaniu totalnej biologii przynosi często spektakularne efekty w postaci uzdrowień i uleczeń, nawet z chorób terminalnych. Podsumowując jest to metoda dla każdego, w każdym wieku dająca bardzo wielkie nadzieje na pełny powrót do zdrowia.

5 praw natury totalna biologia

Koncepcja totalnej biologii ma swoje korzenie w Nowej Germańskiej Medycynie, którą opracował niemiecki lekarz doktor Ryke Geerd Hamer w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Opiera się ona na pięciu głównych filarach zwanych pięcioma prawami natury.

Prawo pierwsze nazwane zostało żelazną regułą raka. Pokazuje nam, że choroby są spowodowane przez wystąpienie traumy zwanej DHS (Dirk Hamer Syndrom), często związanej z zagrożeniem życia. Jeśli nie przepracujemy w krótkim czasie tej traumy, będzie się ona powtarzać lub też jest ona bardzo silna (np. związana z zagrożeniem życia), to wówczas zamanifestuje się ona na poziomie biologicznym jako SBS (sensowny biologicznym program). Aby tak się stało muszą spełniać się trzy kryteria:

 1. Trauma jest bardzo dramatyczna, co wywołuje dużo cierpienia, stresu oraz przeżywana jest w samotności, izolacji (brak możliwości podzielenia się nią z kimkolwiek). Jej wystąpienie musi być nieoczekiwane, niespodziewane jak przysłowiowy grom z jasnego nieba. Następuje ona równocześnie w mózgu, psychice i organie. I tak:
  • DHS na poziomie mózgu wpływa na jego konkretny obszar (zmiany są widoczne na CT – tomografii komputerowej i określane jako HH – fokus hamera). Najciekawsze jest to, że ten sam typ traumy/konfliktu zawsze wywołuję tą samą zmianą w naszym mózgu,
  • DHS na poziomie psychiki jak i umysłu, jesteśmy w rozpaczy,
  • DHS na poziomie organu komórki mózgu przekazują informacje ściśle określonym narządom powodując ich zmianę. Z biologicznego punktu widzenia mózg robi wszystko abyśmy lepiej poradzili sobie z zaistniałym problemem.
 2. Trauma/konflikt jakiego doświadczyliśmy wpływa na konkretny, dokładnie określony obszar w naszym mózgu, który odpowiada powiązanemu z nim narządowi. Możemy to zaobserwować na skanie mózgu w formie pierścienia, koncentrycznego koła (HH – fokus hamera). Jeden DHS może wywołać zmiany w wielu obszarach naszego mózgu, dlatego też może on być powiązany z kilkoma chorobami jednocześnie.
 3. Komórki mózgu otrzymują informację o DHS i aktywowany zostaje SBS dla konkretnego narządu. Godne uwagi jest to, że przebieg traumy jest związany z wystąpieniem HH w konkretnym obszarze mózgu oraz rozwojem choroby powiązanego z nim organu. Innymi słowy każdy SBS wywołuje równolegle zmiany w mózgu, psychice i organach.

Prawo drugie mówi o tym, że jeżeli dojdzie do rozwiązania traumy/konfliktu (DHS) to choroba (SBS) jest zawsze dwuetapowa:

 1. Faza pierwsza to aktywność konfliktu DHS do momentu jego rozwiązania. Na poziomie psychiki zaczynamy rozpamiętywać konflikt, na poziomie mózgu występuje HH w konkretnej lokalizacji, na poziomie organów aktywuje się proces przybierania (komórki rakowe) lub ubywa tkanki (wrzody).
 2. Faza druga to faza zdrowienia. Na poziomie psychiki odczuwamy ulgę, na poziomie mózgu komórki zmienione przez DHS zaczynają się regenerować, na poziomie organów zmiany zanikają przy pomocy grzybów lub prątków gruźlicy (jeśli ich nie ma, zmiany przestają się dzielić i następuje ich otorbienie).

Trzecie prawo opisuje ontogenetyczny system tworzenia się raka oraz innych chorób. Wyjaśnia ono związek pomiędzy mózgiem, psychiką, narządami, a ontogenetycznym (od embrionu do śmierci) i filogenetycznym (ewolucyjnym) rozwojem naszego ciała.

Czwarte prawo wyjaśnia rolę mikrobów i ich pomoc w procesie uzdrawiania. Zgodnie z nim wirusy, bakterie, grzyby i inne mikroby nie powinny być określane jako przyczyna chorób, ale z punktu widzenia totalnej biologii odgrywają one bardzo ważną rolę w procesie uzdrawiania organizmu.

Piąte prawo wyjaśnia powiązanie SBS z chorobą oraz tłumaczy jej biologiczne znaczenie. Zgodnie z nim w procesie ewolucyjnym każda choroba ma swoje biologiczne znaczenie prowadzące do rozwiązania biologicznych konfliktów ludzkich oraz zwierzęcych.

Musimy pamiętać, że wszelkie choroby mają jakieś biologiczne znaczenia. Pamiętajmy, że natura nie myli się i jej priorytetowym zadaniem jest zachowanie równowagi oraz zapewnienie przetrwania osobnikom najlepiej przystosowanym, jeżeli zostaną stworzone odpowiednie warunki. Czasami coś nazywany błędem natury. Ale czy na pewno jest błąd? Czy też może jest to mutacja pozwalająca przeżyć danemu osobnikowi w celu zachowania gatunku. Musimy pamiętać, że w naturze wszystko jest uporządkowane oraz ma swój cel, którego my ludzie często nie rozumiemy.

Jakie są przyczyny chorób według Totalnej Biologii?

Według totalnej biologii mózg działa jak urządzenie elektroniczne. W większości przypadków nasilonego stresu włącza program choroby. Generalnie wyłącza go, gdy stres lub konflikt zostaje rozwiązany! Zadaniem mózgu jest utrzymanie ciała przy życiu. Konflikt psychologiczny przeradza się w chorobę w chwili, gdy psychika człowieka nie jest w stanie się z nim uporać. Jesteśmy więźniami naszego konfliktu. Stale o nim myślimy, jesteśmy nim owładnięci, oderwani od naszej rzeczywistości. Nie widzimy żadnego rozwiązania. Mózg nie da przyzwolenia na uzdrowienie tylko dlatego, że zostało podjęte leczenie. Choroba jest biologicznym programem umożliwiającym przetrwanie. Nie ma powodu, by program został wyłączony, zanim nie zostanie usunięta przyczyna jego uruchomienia. Przez całe nasze życie, od urodzenia, wszystko jest rejestrowane. Mózg porównuje obecną sytuację ze wszystkim, czego wcześniej doświadczył. Psychiczne i emocjonalne konflikty rodziców przekształcają się w biologiczne konflikty dziecka. Nie ma winnego, nie ma ofiary. W okresie ciąży automatyczny mózg dziecka rejestruje atmosferę panującą w otoczeniu, szczególnie w rodzinie. Dziecko przez całe życie w swoim zachowaniu będzie wyrażało tę atmosferę. Wszystko, co rodzice robią, czują, myślą i mówią jest zapisywane w mózgu dziecka. Dziecko przyjmuje jako swoje wszystkie doświadczenia i stresy rodziców. Automatyczny mózg nie odróżnia tego, co jest fikcją a co rzeczywistością. Jego jedynym zadaniem jest dążenie do przetrwania! Historia zapisana w łonie matki stanowi scenariusz na nasze dorosłe życie, który będziemy realizować nieustannie go powtarzając, dopóki go sobie nie uświadomimy. To świadomość pozwala nam go zmienić! Jesteśmy aktorami odgrywającymi rolę, ale możemy zmienić tę rolę i cały scenariusz. Mózg, działający jak hologram, tworzy „wzorzec” wspomnień. Przez całe życie będzie powtarzał te wzorce w określonych, rozpoznawalnych cyklach.

Kiedy zapadamy na chorobę?

Stopniowo wraz z wiekiem narastają obciążenia organizmu toksynami, niedoborami składników odżywczych, jesteśmy pod wpływem fal elektromagnetycznych i geopatycznych, napięć w otoczeniu, obciążeń duchowych. Na ten cały bagaż nadpisuje się nagły wstrząs emocjonalny. Dopóki wstrząs ma wydźwięk psychologiczny, jesteśmy zdrowi. Autonomiczny mózg szuka rozwiązania, żeby zyskać na czasie i przedłużyć życie. Podwyższony poziom stresu traktowany jest jako silne zagrożenie, dlatego uruchomiony zostaje program umożliwiający przetrwanie ciała, czyli choroba.

Totalna biologia – opinie

Poniżej przedstawiam opinie osób korzystających z terapii jakie można znaleźć w sieci:

 • Terapia pokazała mi źródło mojego problemu. Zrozumiałem na jakiej zasadzie działa mój organizm oraz co moja podświadomość ma mi do powiedzenia. Nabrałem bardzo dużo chęci do życia, energia mnie po porostu rozpiera. Uratowała mnie Pani. Marek z Bochum
 • Mój problem był poważny, a mianowicie cierpiałam na bardzo ciężką egzemę. Odwiedziłam chyba wszystkich lekarzy w kraju. Nic nie pomogli. Podczas terapii okazało się, że moja przeszłość wpłynęła na mój obecny stan. Ta terapia stała się krokiem milowym w moim życiu. Choroba się cofnęła i co najważniejsze moja świadomość ciała i tego co się w nim dzieje spowodowała całkowitą zmianę mojego postrzegania. Polecam innym, było warto. Monika z Ełku
 • Terapia pokazała mi źródło mojego problemu. Zrozumiałem na jakiej zasadzie działa mój organizm oraz co moja podświadomość ma mi do powiedzenia. Nabrałem bardzo dużo chęci do życia. Piotr z Łodzi
 • Miałam poważny problem z jelitami. Lekarze jak zwykle, nie da się, tylko możemy spowolnić i takie tam. Po kilku sesjach totalnej biologii poprawa, na koniec terapii, wszystko wróciło do normy. Aktualnie nie mam żadnych objawów, czuję się zdrowa. Normalnie pracuję i wychowuję dzieci. Co mam powiedzieć, dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuje. Ania z Wrocławia
 • Mój były problem to problem wielu Polaków, a mianowicie zaburzenia hormonalne wraz z Hashimoto, czyli chorobą autoimmunologiczną niszcząca tarczycę. Po kilku sesjach przeciwciała zaczęły spadać. Lekarz prowadzący zmniejszył i w końcu po kilku miesiącach odstawił leki. Jestem zdrowa. Dziękuje bardzo za okazane serce. Ania z Sieradza
 • Moje problemy emocjonalne ewidentnie przekładały się na moje zdrowie fizyczne. Przeszłam różnie terapie, z farmakologiczną włącznie. Trwałych zmian brak. Podczas sesji z Panią Magdą zostało mi pokazane co należy zrobić lepiej, co zmienić abym mogła polepszyć komfort życia swój i swoich najbliższych. Aktualnie najbardziej obciążające problemy zostały rozwiązane. Na sesjach pracuję dalej. Jest progres i moc. Dziękuję. Joanna z Kłodzka
 • Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji, zaangażowania oraz podejścia do rozwiązywania moich problemów przez Panią Magdę. Cierpiałem na chroniczne zapalenie zatok, co powodowało częste zapalenia oskrzeli. Już po pierwszej sesji nastąpiła poprawa. Po zakończeniu terapii do chwili obecnej, a minęło już prawie 2 lata objawów brak. Jeśli chcesz być zdrowy, polecam serdecznie. Marek z Berlina
 • Sesje terapeutyczne dosłownie otworzyły mi oczy. Na początku masa problemów począwszy od mojego zdrowia, na życiu zawodowym skończywszy. Słowem pełen przekrój. Po kilku miesiącach sesji terapeutycznych znacząca poprawa, prawie 90%. I mam nową super pracę oraz wspaniałych współpracowników. Podczas sesji doświadczyłam rzeczy niewytłumaczalnych np. ból przechodził natychmiast bez zażywania tabletek. Z pewnością najciekawsze jest to, że sesje są zdalne co dla mnie było superwygodne dlatego, że nie mieszkam w Polsce. Moja praca z Panią Magdą cały czas trwa, rezultaty są bardzo dobre. Jeśli chcesz się uleczyć i polepszyć swoje życie dzwoń do Pani Magdy i umawiaj się na terapię. Wiesia z Pragi
 • Po nieudanym związku przez ponad 7 lat miałam depresję. Przyznaję było ciężko. Aż mi się nie chce wierzyć co nasz mózg potrafi nam zgotować. Istne piekło. Leki pomagały, ale niestety troszkę otępiały. Chciałam być zdrowa i pełna życia. Sesje z Panią Magda pokazały mi, dlaczego jestem w takiej formie psychicznej i fizycznej. W porozumieniu z lekarzem prowadzącym zaczęłam schodzić z dawkowania leków. Sesja po sesji dawki stopniowo malały, aż stał się cud i lekarz kazał odstawić leki. Jestem już ponad rok bez leków, czuję się fantastycznie, odzyskałam swoje życie. Pani Magda nauczyła mnie jak być swoim sterem, żeglarzem i okrętem. Tego powinni uczyć na szeroką skalę w uczelniach medycznych, efekty zdumiewające. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Halina z NY
 • Moje zmiany na skórze nie dawały mi spokoju. Prawdę mówiąc wstydziłem się rozebrać. Szukając pomocy mój lekarz, po wyczerpaniu terapii alopatycznych, podał mi kontakt do Pani Magdy. Sam się przyznał, że ona mu pomogła wyleczyć się z jego choroby. Pierwszy kontakt i zdziwienie, sesje na odległość. Pomyślałem dziwne, ale skoro lekarze tak mogą to ok. Po pierwszej sesji nic. Pomyślałem, że to chyba nie dla mnie. Pani Magda mówiła, że należy przeprowadzić całą terapię do końca. No to umówiłem się na druga. I po tej drugiej moja mama powiedziała, że zmiany się zmniejszyły. Po kolejnej zaryzykowałem i poszedłem na basen. I tutaj zdziwienie nikt mnie nie obgadywał, nie zwracał mi uwagi, że z chorobą skóry nie wolno na basen. To był dla mnie przełom. Aktualnie po kilku miesiącach praktycznie nie ma już śladu po chorobie. Skóra lekko zaczerwieniona, zaczyna blednąć. Otrzymałem pomoc jakiej się nie spodziewałem. Serdecznie polecam terapię u Pani Magdy, terapia na bardzo wysokim poziomie. Piotrek z Wiednia

Totalna biologia – terapia Quantec

Medycyną naturalną zajmuję się już kilkadziesiąt lat. Przez lata mojej praktyki ukończyłam w kraju i za granicą wiele szkół, kursów oraz szkoleń związanych z szeroko pojętym uzdrawianiem i wspieraniem procesów prowadzących do powrotu do zdrowia. W porównaniu do innych metod uzdrawiania wydaje się, że Quantec i totalna biologia są metodami, gdzie położono bardzo duży nacisk na psychosomatykę oraz elementy psychoonkologii. Połączenie tych dwóch metod pozwala poznać źródło chorób i zaproponować terapię nakierowaną na przyczyny wywołujące stan chorobowy. W związku z tym można stwierdzić, że zintegrowanie tych dwóch metod w jednym procesie terapeutycznym znacząco zwiększa szanse na powrót do zdrowia, nawet z wydawałoby się prawie niewyleczalnych stanów, prowadząc do odzyskania szczęścia, radości i spokoju w naszym życiu. Serdecznie zapraszam na terapię.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji